עדות מ… לחיים תוך כמה ימים
 
 
Yosef Leshem PhD, [14/10/2021 20:26]
עברתי ניתוח קיסרי עם זיהום קל
אבל היות וקיבלתי בהריון חיסון שפעת הגוף הגיב במתקפה גדולה מידי וקיבלתי  מחלה אוטואימונית נדירה (היום מתגלים יותר ויותר חולים שלה בעקבות החיסונים) בשם גיליאן ברה של סיבים קטנים (בשונה מגיליאן ברה היותר מפורסם) משמעות החולי אצלי היה נכות תפקודית  ביופסייה של סיבי עצב 0.1 (שהטווח התפקוד הוא 5-99, משמע שמע' העצבים לא תפקדה כלל), כאבים עצביים נוראיים (לדוג' דקירות סכין בכל איזורי הגוף, קור קל הורגש כקיפאון של -20, כפות ידיים קפואות גם אחרי 15 ד' כמעט צמוד לתנור… הפעלת איברים דרך מחשבה ולא דרך תנועה, חוסר תחושה ועוד ועוד…) טיפול בקנאביס רפואי  במינון הכי חזק שיש (THC24) קיבלתי רישיון בלי למצמץ….
טיפולי פיזיוטרפיה בבית פעמיים בשבוע, טיפול שבועי בהידרוטרפיה וכל זה עזר לי בתפקוד מועט ממש! הליכה בבית בהליכון ומחוץ לבית כסא גלגלים. 4 שנים של גהינום מתמשך עד ש'נתקלתי' במכשיר השחור של WELLNESS, עשיתי בדיקה מהירה- ביו רזוננס של 1-2 דקות אלכסוני- בדיקה נוספת וסט למכשיר.
תליתי על הצוואר והפעלתי סט פעמיים ביום. לאט לאט שיפור…אחרי שלוש שבועות כאילו נולדתי מחדש.
אני הולכת, רוקדת, עולה מדרגות וכיו"ב קיבלתי מהקב"ה את החיים שלי בחזרה.
בהחלט שליח טוב.
Yosef Leshem PhD, [21/07/2021 15:00]
[Forwarded from Yosef Leshem PhD]
[25.2, 13:42] לוי טליה: מאחר וקבלתי את המכשיר מיד כשסיימתי עם הקורונה…חשבתי להתחיל בלחזק את הגוף שלי ואת מע. החיסון… יוסף שלח איזה תוכנית להחלמה ממחלה… הפעלתי אותה מס' ימים… קיבלתי אנרגיות והגוף התחיל לתפקד… לא הרגשתי עייפות… בעלי לאומת זאת עדיין לא התנסה במכשיר… ועד היום הוא מותש מעייפות… ולא חזר לעצמו…
בעלי אדם חזק מאוד וחרוץ גם כשלא מרגיש טוב הוא בפעילות…
מעבר לזה הגרפים השתנו פלאים.. אני מאוד סקרנית להמשך הטיפולים
[26.2, 9:28] לוי טליה: ,המכשיר פלא פלאים יישנתי רצוף בלי כדורים ,והיתחלתי להרגיש את טעם האוכל כמו פעם ,ומרגישה קלילה בגוף,
[27.2, 21:58] לוי טליה: אני מרגישה כל מיני שינויים קלים שגדלים קצת כל פעם,שמתי לב שכף הרגש שלי כבר לא כואבת יותר והתנועה ברגל יותר טובה ,ושכימעט ואין לי כאבי פרקים,ושאני כבר לא צמאה אחרי אכילת מתוק ,פחות עצובה ומדוכאת , פחות עצבנית , השרירים שלי כבר לא תפוסים כמו קודם דרך קבע , הכל מישתפר ויותר נעים לי עם הגוף ,גם העיכול היתחיל להישתפר , מדהים
: לריסה פבליצ'נקו:
 תוצאה מהצ'ט של טטיאניה.  חברים, אני רוצה לחלוק את התוצאות שלי, את האושר שלי!  אני משתמש ביתרה מאז יולי, התוצאות היו שם הרבה זמן, אבל איכשהו הידיים שלי לא הגיעו לכתוב ביקורת.
 אולי התוצאה החשובה ביותר עבור ME היא שגבי הפסיק לכאוב.  היו לי בעיות בעמוד השדרה במשך תקופה ארוכה (בקע, בליטה, כונדרוזיס), ובשנה האחרונה המצב החמיר עד כדי כך שלא יכולתי אפילו להתכופף ובאופן כללי כל תנועה הועברה מכאב בכאב. גב, במיוחד בגב התחתון.  לבושתי, אפילו לא יכולתי לנקות את הרצפה בלי סמרטוט.  וכך, אחרי שהתחלתי להשתמש במכשיר, תפסתי את עצמי חושב, "אבל הגב שלי לא כואב."  אפילו לא שם לב מתי זה קרה!  בשבילי זה כזה אושר !!!  אפילו רק לצורך העניין, היה שווה לקנות איזון.  אני חושב שאנשים עם בעיות דומות יבינו אותי מה זה אומר לחיות ולעבור בלי כאב!  ובכלל, איזשהו קלילות הופיעה בגוף.  זה כה מגניב!
 אבל יש גם ניצחונות רבים אחרים.  לדוגמא, הבעיות הקשורות לאף הלוע אינן.  בנותיי ובנותי סובלות מדלקת שקדים כרונית ובקרירות קלה ביותר, נזלת, כאב גרון, גם בחורף וגם בקיץ.  ומאז יולי, מלבד החמרה קלה בתחילת השימוש (אך זו הנורמה), שכחנו מה זה נזלת וכאב גרון.
 הבת הצעירה ירדה במשקל, וגם איכשהו באופן לא מורגש.  נפטר גם מיבלות פלנטריות.  הופיע בקיץ שאחרי המחנה וגדל במהירות רבה.  וממש כמה ימים הם שמו את התוכנית (ב- Pro שהורדו) ואין זכר מהם.  טופלו גם בבלב.  עובר לאחד או שניים (הורד גם ב- Pro).  זה פשוט פנטסטי !!!
 גם לאמא יש תוצאה חיובית.  לפעמים אני גם נותן לה להשתמש במאזן, לא בתדירות שהיינו רוצים (אנחנו לא גרים ביחד), אבל בכל זאת.  רגליה הפסיקו להתנפח.  על רקע השימוש בהורמונים, היא סבלה משבר ספונטני בעמוד השדרה ובשנתיים האחרונות היא בקושי הצליחה לזוז, היא אפילו לא יכלה לעמוד הרבה זמן, היא ניסתה חבורה של תרופות.  ורק לאחר השימוש במכשיר הרגשתי הקלה, כאילו נראה כוח מאחור, הגב התחזק.
 אגב, שמתי לב שאחרי שהתחלתי להשתמש באיזון, כמעט ואין לי כאב ראש, אם כי קודם לכן סבלתי לעתים קרובות ממזג האוויר והייתי קצת עצבני.
 
מכיוון שאני בעצמי עוסק בתחום הבריאות הטבעית וראיתי מה היכולות של המכשיר ומה הוא מחולל
*הייתי חייב לנסות את זה בעצמי!*
כולנו כאן בבית משתמשים במכשיר,
יש לו אינסוף תוכניות ריפוי.
*וכולנו מרגישים בשיפור משמעותי ואנרגיה למשך כל היום* אבל העדות הכי חזקה שאני יכולה לשתף מהבית של חברה משותפת
*זה שהילד שלה בן ה8*
*שהיה עם בעיות סינוסים וקוצר נשימה,
*פשוט חזר לנשום בלי ליחות ונזלות קשות!*😱 היא שמה לו תוכנית מיוחדת על עניין הסינוסים,
ואחרי פחות מחודש תודה לה׳
*הוא כבר נושם וישן הרבה יותר טוב*😱 הבנתי שהמכשיר הזה הוא גאוני וחובה לכל אדם לשיפור בריאותו  הנפשית והגופנית גם יחד.
וכמובן גם בקליניקה עם מטופליי השיפור ניכר ורואים תוצאות בזמן ממש קצר. בזכות האיבחון שמאפשר המכשיר הוא מדייק אותי להכוונה וטיפול נכון יותר עבור המטופל.