קובץ שמע
 
 
 
 
 
Yosef Leshem PhD, [10/10/2021 16:36]
אני חייבת לשתף אותכם שדרך בדיקה יומית הבנתי שכנראה יש לי קורונה והלכתי להיבדק רוב המדדים היו על צבע אדום מה שאני לא רגילה.. וגם שהיה דגש על מערכת הנשימה . אכן הבדיקה הראתה חיובית עשיתי את התוכנית קורונה והסט היומי ששיפרה את המדדים להפליא  שמלה ממש שרכשתי את הטכנולוגיה הזאת. שיהיה רק בריאות לכולנו… ויש תו ירוק🙈שחיוני בשבילי ללא חיסון תודה לאל
Yosef Leshem PhD, [02/08/2021 10:33]
המשך עדכון לגבי מה שהיה לי ביום חמישי
בעלי יצא חיובי לקורונה (הוא היה חולה) וכל מה שהיה לי לדעתי כפי שחשדתי נדבקתי ממנו
עשיתי פעמיים את הטיפול בפציאליס ובאמת הכל חזר לקדמותו עשיתי בכל מקרה עוד אחד
Yosef Leshem PhD, [23/07/2021 07:33]
[Forwarded from Nora Glikstein]
חברה שלי שנמצאת בדרום אפריקה, חלתה בקורונה והיא החלימה בתוך מספר ימים על יד שימוש ב מכשיר וגם ויטמינים ותוספי מזון!
Бангиев Мишаэль, [06/12/2021 06:33]
ערב טוב לכל המשתמשים במכשירי איזון חיים. אני בן 55 ומשתמש במכשיר כבר 10 חודשים. אני לא יכול לומר בוודאות אם אני עושה הכל נכון, ככל הנראה אינטואיטיבי. 9 .09. בעלי התחיל להצטנן (כך חשבנו). הטמפרטורה לא עלתה גבוה ל-37.8, הוא שתה פרמציטרון והוא נפל, אבל בלילה הייתה הזעה חזקה מאוד (הוא לא האמין במיוחד במכשיר) וסובב את מפרקי הירך והרגליים. ברגע שהוא התחיל את זה, העליתי את תוכניות קוביד, חיטוי, סימפונות ו-TD. לאחר 5 ימים, גם החום שלי עלה. כמעט הכל התנהל באותה דרך. ואז שנינו איבדנו את הריח והלכנו לבית החולים. 23.09. לבעלי יש כתר ודלקת ריאות דו-צדדית, ויש לי ברונכיטיס בלי כתר, בלי שיעול, בלי נזלת ובלי כדור אחד. באופן כללי —- בריא. והריח כבר התאושש. והכל מבוסס על אינטואיציה ובאמונה גדולה.
אבל זה לא הכל. אני עובדת עונתית בכביסה וכשהעבודה מתחילה אני מתחילה להרגיש את כל המפרקים שלי, במיוחד את האצבעות, לא הצלחתי לישון, הם החזיקו מעמד. העונה עבדתי הרבה יותר קל, ישנתי והידיים שלי לא עמדו בזה כמו קודם. ועכשיו הפסקתי לסובב את מפרקי הירך והברך. אני לא עושה קמפיין למען אף אחד, אני רק מאחל לכולם שירצו להיות בריאים. ומצא את הדרך שלך להחלמה.
Бангиев Мишаэль, [06/12/2021 06:07]
אני חולק את התוצאה. לפני שבוע, בדיקת PCR הראתה נגיף קורונה. לפני כן, במשך זמן מה, כבר הפסקתי להרגיש ריחות בכלל. בצ'טים כתבו על תוכנית אנוסמיה. זה קצר – 9 דקות. השלמתי שעה. אני מהמר בימים האחרונים. הבוקר, נהנה מריח התה החדש, אני חוזר בלא מודע על שמו: או, לימון איטלקי! ואני מבין – אני יכול להריח את זה שוב! זה פשוט נס! כן, עדיין לא אותו הדבר כמו קודם, אבל עדיין!
תודה למפתחים! תודה לאנשי הצ'אט שחולקים את התוצאות שלהם, ובכך עוזרים לאחרים! בריאות לכולם!
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:53]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
מאחר וקבלתי את המכשיר מיד כשסיימתי עם הקורונה…חשבתי להתחיל בלחזק את הגוף שלי ואת מע. החיסון… יוסף שלח איזה תוכנית להחלמה ממחלה… הפעלתי אותה מס' ימים… קיבלתי אנרגיות והגוף התחיל לתפקד… לא הרגשתי עייפות… בעלי לאומת זאת עדיין לא התנסה במכשיר… ועד היום הוא מותש מעייפות… ולא חזר לעצמו…
בעלי אדם חזק מאוד וחרוץ גם כשלא מרגיש טוב הוא בפעילות…
מעבר לזה הגרפים השתנו פלאים.. אני מאוד סקרנית להמשך הטיפולים
 
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:53]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
בעלי הלך לעבוד במשך יומיים עם כאב גרון, הסמפונות התחילו להיסתם. זה היה יום חמישי ושישי. זה קרה, הוא שתה אנטיביוטיקה והכל נעלם. הטמפרטורה עלתה בשבת וראשון. בדרך כלל מדלקת ברונכיט לא עלתה. ביום שני הלכתי לרופא ונבדקתי לקוביד. שני, שלישי, רביעי הטמפרטורה נשמרה. ביום חמישי זה הפך להיות קל יותר, הניתוח חזר חיובי. אני שותה אנטי-ויראלי ואנטיביוטיקה מאז יום שני. המכשיר נתן פעם אחת כי הוא לא מאמין. המבחנים הבאים היו שליליים. התאושש. בעלי חלה ביום חמישי והראיתי סימני נגיף למחרת ביום שישי. דמעות, נזלת. היא העמידה תוכניות במוסקבה, ODS, והעלתה את החסינות. כל הסימפטומים נעלמו ביום ראשון. הייתי חולה במשך יומיים. כשרופא הגיע לבעלי ביום שישי, הם גם עשו ניתוח עבור קוביד, כמו איש קשר. סיפרתי על נזלת לפני שבוע. הניתוח חזר חיובי. כמובן שלא שתיתי את הגלולות שהביאו לי אחרי עוד 4 ימים. לא חזרו על תסמינים.