[3.10, 10:05] כפיר בן טובים: דנה כן, אני מטפלת העדות היא עלי באופן אישי…. בפרוגמטור תוכניות עינים… מצויינות תוך כמה ימים פתרתי בעיה שהטרידה מספר חודשים. אני לא נוהגת להשתמש בתרופות כך שהגוף נקי מכימיקלים משחות וכאלו אז השפעת התדר הייתה נםלאה.
Yosef Leshem PhD, [21/07/2021 15:00]
[Forwarded from Yosef Leshem PhD]
[17.6, 7:55] לוי טליה: תשמעי…
יום שישי בבוקר לא הרגשתי טוב
אף נוטף עיניים דומעות
עשיתי סט טיפול
היה מדהים
איך ההרגשה השתפרה
Uriel, [30/06/2021 02:51]
אני גם רוצה לחלוק את התוצאה שלי: לאורך מספר שנים, כאבים בעמוד השדרה, הצטברות נוזלים במפרק הברך הימנית, בעת ישיבה והרמה, כאבים עזים במפרקים והתכהות בעיניים, עייפות כרונית, נפיחות וכאבים בבלוטות בעת בליעת אוכל, כשל בדיבור של ירידת קול עייפות, הציפורניים על הידיים נעשו עם פסים אורכיים ומאט.
לאחר שימוש של תוכנית אוטומטי במשך 4-5 ימים, כעבים נעלמו, עיסויים בעמוד השדרה אין לי צורך, אני מתכופף וקם בלי כאב, אין כהה בעיניים, האנרגיה לכל היום פשוט מטורפת, יש לי פחות שינה, מערכת לימפה בגרון כבר ללא הפרעות, אני יכול לאכול ולשיר בשלווה. לאחר 15 יום של המשך תוכניות אוטומטיים חדשים ותצפית על ציפורניים, קרה נס, הציפורניים החלו להחליק בהדרגה ולקבל את צורתן היפה הקודמת. היום אני ממשיך עם שימוש במכשיר ומחבר לקוחות לכמה דקות והתוצאות נהדרות. זה פשוט נס של מכשיר life ballans שצריך להיות בכל בית.