Yosef Leshem PhD, [01/11/2021 16:08]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
ערב טוב לכולם.  אני רוצה לחלוק את התוצאה שלי, אולי הוא יעודד מישהו לקנות איזון Life.  08.12 החלקתי ברחוב וסבלתי מפגיעה בעמוד השדרה.  אבחון: שבר בגוף Th11.  בבית החולים הרופא אמר שצפוי לי לנוח במיטה למשך חודש ואז ללכת עם קביים בחודשיים הקרובים כדי לא להעמיס את עמוד השדרה.  לפני שהלכתי לבית החולים, בני השליך תוכנית על המכשיר למשך שעתיים 45 דקות לפציעה.  עם זה הלכתי לבית החולים.  מהיום שלמחרת התחלתי ליטול ויטמינים נוספים סידן + מגנזיום, גלוקוזאמין וויטמין D. שמתי את המתחם שלוש פעמים ביום.  בנוסף, תוכניות סטנדרטיות מהמכשיר דלקת פרקים-ארתרוזיס, עייפות בגב, תהליך החלמה גרוע עבדו בינו.  כל יום הרגשתי שיפור קל במצבי.  לאחר 10 ימים, עם הגעתי הביתה, התקנתי קבוצה חדשה של תוכניות במכשיר למשך 3 שעות 18 דקות וגם הנחתי שלוש פעמים ביום + ויטמינים.  (עייפות גב, משטר נגד כאבים, טיפול בעצמות, טיפול בעצם לאחר שבר, חידוש תאי עצם, תדירות שליטה בשרירים, רקמת חיבור, טראומה, היווצרות סחוס במפרקים, חידוש תאים, ריפוי עצם, עמוד שדרה-בית החזה, עמוד השדרה המותני , עמוד השדרה הכל, שיקום טראומה, תהליך ריפוי לקוי, מחסור במגנזיום, חילוף חומרים בסידן, חיוניות 1, חיוניות 2) 25 יום לאחר הפציעה, יצאתי בפעם הראשונה בליווי ילדי.  אני מרגיש טוב, אין כאבי גב.  אני מאחל לכולכם בריאות טובה.
[3.10, 10:05] כפיר בן טובים: לריסה פבליצ'נקו:
 תוצאה מהצ'ט של טטיאניה.  חברים, אני רוצה לחלוק את התוצאות שלי, את האושר שלי!  אני משתמש ביתרה מאז יולי, התוצאות היו שם הרבה זמן, אבל איכשהו הידיים שלי לא הגיעו לכתוב ביקורת.
 אולי התוצאה החשובה ביותר עבור ME היא שגבי הפסיק לכאוב.  היו לי בעיות בעמוד השדרה במשך תקופה ארוכה (בקע, בליטה, כונדרוזיס), ובשנה האחרונה המצב החמיר עד כדי כך שלא יכולתי אפילו להתכופף ובאופן כללי כל תנועה הועברה מכאב בכאב. גב, במיוחד בגב התחתון.  לבושתי, אפילו לא יכולתי לנקות את הרצפה בלי סמרטוט.  וכך, אחרי שהתחלתי להשתמש במכשיר, תפסתי את עצמי חושב, "אבל הגב שלי לא כואב."  אפילו לא שם לב מתי זה קרה!  בשבילי זה כזה אושר !!!  אפילו רק לצורך העניין, היה שווה לקנות איזון.  אני חושב שאנשים עם בעיות דומות יבינו אותי מה זה אומר לחיות ולעבור בלי כאב!  ובכלל, איזשהו קלילות הופיעה בגוף.  זה כה מגניב!
 אבל יש גם ניצחונות רבים אחרים.  לדוגמא, הבעיות הקשורות לאף הלוע אינן.  בנותיי ובנותי סובלות מדלקת שקדים כרונית ובקרירות קלה ביותר, נזלת, כאב גרון, גם בחורף וגם בקיץ.  ומאז יולי, מלבד החמרה קלה בתחילת השימוש (אך זו הנורמה), שכחנו מה זה נזלת וכאב גרון.
 הבת הצעירה ירדה במשקל, וגם איכשהו באופן לא מורגש.  נפטר גם מיבלות פלנטריות.  הופיע בקיץ שאחרי המחנה וגדל במהירות רבה.  וממש כמה ימים הם שמו את התוכנית (ב- Pro שהורדו) ואין זכר מהם.  טופלו גם בבלב.  עובר לאחד או שניים (הורד גם ב- Pro).  זה פשוט פנטסטי !!!
 גם לאמא יש תוצאה חיובית.  לפעמים אני גם נותן לה להשתמש במאזן, לא בתדירות שהיינו רוצים (אנחנו לא גרים ביחד), אבל בכל זאת.  רגליה הפסיקו להתנפח.  על רקע השימוש בהורמונים, היא סבלה משבר ספונטני בעמוד השדרה ובשנתיים האחרונות היא בקושי הצליחה לזוז, היא אפילו לא יכלה לעמוד הרבה זמן, היא ניסתה חבורה של תרופות.  ורק לאחר השימוש במכשיר הרגשתי הקלה, כאילו נראה כוח מאחור, הגב התחזק.
 אגב, שמתי לב שאחרי שהתחלתי להשתמש באיזון, כמעט ואין לי כאב ראש, אם כי קודם לכן סבלתי לעתים קרובות ממזג האוויר והייתי קצת עצבני.
Бангиев Мишаэль, [07/12/2021 00:31]
שלום לכולם, לאחרונה התחלתי להשתמש במכשיר שלנו.
בזמן שהנחתי את עצמי על אנטי כאב לבקע בעמוד השדרה, אפילו לא שמתי לב שהכאבים בכף הרגל נעלמו (מאז מאי משכתי את הרצועות)
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
אתמול בעזרת תוכנית התחדשות דיסק השדרה הוקל על כאבי הגב הקשים של המטופל. הוא בהלם מכך שהיום הוא מרגיש נורמלי.