Yosef Leshem PhD, [01/09/2021 11:46]
חברים, יש לי בן זוג עם פסוריאזיס. האישה טופלה יותר מ -20 שנה ברוסיה ומחוצה לה. סכומי עתק וזמן הושקעו בטיפול, אך ללא הועיל. היא כבר איבדה תקווה לריפוי. כאשר הצגנו לה את הטכנולוגיות שלנו, היא לא האמינה בנס, אך בכל זאת רכשה את מרפאת WebWellness.
ביקשתי ממנה לצלם את הדינמיקה של ההתאוששות.
אחרי 3 חודשים היא הראתה את התוצאה שלה !!
חברים זה מדהים !!
מתחמים אוטומטיים ותוכנית מיוחדת שכתבה עבורה טטיאנה קיסלה.

 

 

 

Yosef Leshem PhD, [17/11/2021 08:37]
שלום לכולם רוצה לתת לכם עדות על שיפור מדהים של מטופל בחור בן 32. שהגיע אלי עם פסוריאזיס במצב מאוד לא פשוט. פשט לא כמעט בכל הגוף בצורה די קשה ובכלל לא נעימה (בלשון המעטה) מטופל בזריקות עם רופא מבית החולים. ככה כבר 3 שנים.
קיבל טיפול לייף בלאנס סט אוטומטי בעיקר כך במשך חודשיים. מיד ראינו תוצאות ושינויים לאורך החודשיים. והיום כמעט 3 חודשים אחרי המחלה כמעט נעלמה לחלוטין וחזר בשרו כבשר אחד האדם. התמונות הם לא נעימות ובכל זאת מעלה אותם לצורך המחשת העדות. לתועלתכם

 

 

 

Yosef Leshem PhD, [16/12/2021 19:05]
מתרגשת לכתוב..
אקזמה לילד בן 11..
היד שלו היתה במצב נוראי..
בהתחלה שמתי לו תוכנית לאקזמה בפרוגרמטור(15 דקות)וזה מאד השתפר..
ממש שמחנו אלא שבאיזשהוא שלב זה נעצר ולא המשיך להתקדם ..
בשלב שני כשהתחלתי להבין את נפלאות הפרוגרמטור הרכבתי לו תוכנית של 3.42 שעות עם כל מיני פרמטרים
בהתאם לעיקרון המנ"חה
שלמדנו עם דר לשם היקר ובאופן מידי וגורף
היד השתנתה ללא הכר..
אני לא זוכרת את עור היד שלו כל כך חלק ונעים כבר המון זמן…
כמו פלא..
תודה על הטוב הזה..
תודה לדר לשם
תודה לתדרים..
תודה לחי החיים..🎊🎊🎂🎊🎊
 
 
Бангиев Мишаэль, [06/12/2021 06:11]
אני רוצה לשתף את התוצאה שלי.
אני אלרגית לציפורני הליום, אז אני לא עושה אותן, הבת שלי עובדת במקצועיות, וביום חמישי התחלתי לנקות את הסלון, והחלטתי לעזור לשכוח מאלרגיות וכפפות (מה אני יכול לסדר מחדש צנצנות כאלה)
עד הערב, הידיים שלי התנפחו כך שהאצבעות שלי לא התכופפו (פעם סבלתי ככה עד 1-1.5 שבועות) והיום כמעט לא נשאר כתם שמתי את האלרגיה לתוכנית כל הזמן במשך 3 ימים הכל היה נעלם

בתמונה, לאחר מספר פעמים של תוכנית האלרגיה, האדמומיות והנפיחות מכף היד נעלמו

 

 

 

 

 
 
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
יום טוב לכולם! אני משתף את התוצאה בטיפול בחזזית פלנוס. זו מחלה אוטואימונית עם פרוגנוזה גרועה מאוד. שנה של צרות לרופאים, גירוד חמור בכל הגוף, כיבים בפה, תרופות, שטיפות, קרמים, משחות הורמונליות ואפס תוצאה. כתוצאה מכך, קנינו אבחונים ומכשירים. במשך חודשיים של שימוש העור התנקה לחלוטין, הפצעים בפה נעלמו. זה פשוט נס !! רופאים קבעו טפטוף הורמונים בכדי להקל על הישנות. סירבנו. אפילו תרופה שלמה לא נדונה. מחלה זו נחשבת לבלתי ניתנת לריפוי, כעקרון, כולה אוטואימונית. הודות למכשירים שלנו הבעיה נפתרה. תודה לאל!!

 
 
 
 
 
 
 
מישאל תדרים:
התמודדתי עם בעיה קשה מאוד, כמעט התייאשתי למראה נגעים של חלק גדול מהעור בגופו של בני, כל הזמן ביקשתי לבדוק משקה, הוא משרת בצבא. הוא היה בקו הקדמי ולא הייתה להם אפילו הזדמנות להתקלח, לא רק חם, אפילו לא נשארו מים קרים. נאלצתי למרוח את המצח רק כשהוא בא לסופ"ש, ויש לי שלושה מכשירים, שמתי תוכניות שונות של גמילה, אנטי סטרס, איזון מערכת העצבים המרכזית ובאופן כללי הפצע הזה נמשך 4 חודשים, הטיפול בוצע תוך 4 ימים. תוך חודש וחצי העור התבהר, אני ממשיך כדי להגדיר את התכניות. חברת webwellness שוב עזרה לפתור בעיה בלתי פתירה עם פרוטוקולי הטיפול הרגילים של הרפואה הקונבנציונלית. יוהרה לטיפולי ביו-רזוננס. האמונה שלי רק גדלה עם כל ניצחון. תודה webwellness !!!
 
 
 
[17.6, 7:55] לוי טליה: משתפת אתכם שאתמול הבת הקטנה שלי ( בת שנה וחצי) התעוררה באמצע הלילה עם גרודים בעור שמאוד הציקו לה, סוג של פריחה, לא הצליחה להרדם ורק בכתה…חיפשתי בתוכניות של המכשיר אם יש משהו לעור, מצאתי תוכנית כללית לבעיות עור, הפעלתי ושמתי לה על הצוואר, 2 דקות היא נלחמה עם השרשרת והמכשיר וניסתה למשוך ולהוריד מעליה, אחרי 2 דקות היא פשוט נרגעה, שמה ראש על הכרית ונרדמה…הייתי בהלם.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
אירינה גולולובובה.:
האם ניתן לעבוד עם פפילומות? הייתה שאלה בצ'ט וזו התשובה שנתן השותף
אגב, על חשבון הפפילומות. יש לי 2 פפילומות שנפלו! למרות שהם היו איתי הרבה זמן !!! התוכנית נקבעה ממכשיר איזון החיים (נגיף הפפילומה) למשך כחודשיים וכמובן ניקוי רעלים. נותר לשים עליהם את הלחץ !!! אני מרוצה מהמכשיר !!!