קובץ שמע
Yosef Leshem PhD, [16/08/2021 12:53]
אישה בגיל 70 סובלת מסוכר גבוהה וכתוצאה מכך יצאו להם פצעים אדומים ברגליים קיבלה טיפול של חודש במכשיר לייף בלאנס
והפצעים ברגליים התבהרו לצבע ורוד כרגע עדין מטופלת אעדכן בהמשך
 
 אחר צהריים טובים … אני בן 50, יש לי סוכרת מסוג 2 … נרשמתי, עכשיו הוסרתי מהמרשם … תוצאות הנורמליזציה לאחר 3 חודשים … שמתי את כל תוכניות הניקוי, הלימפה והגמילה, ניקוי רעלים מהמטריצה ​​הבין-תאית, תוכניות  סוכרת, טפילים בלבלב, טפילים במערכת העיכול, אותם טפילים שהיו בבדיקות, ויסות המערכת האנדוקרינית, בקרת לבלב, מערכת החיסון, ויסות דרכי העיכול, לימפה של ילדים, מים מחדש, הקפדה חובה על שתיית עד 2 ליטר מים חמים ביום, לא לאכול יתר על המידה,  יש מעט אבל לעתים קרובות, אפילו השיער האפור נעלם, אני מרגיש נמרץ, העצבים שלי התאוששו.
טליה רונן, [15/07/2021 20:15]
אח של חברה שלי שיש לו סכרת מאוזנת ע״י זריקות אבל כל הזמן המדדים של הכליות לא תקינים (בגלל התרופות להורדה ואיזון הסוכר) פעם ראשונה שהבדיקות מעקב של הכליות היו תקינות!!! כמובן לאחר שימוש במכשיר!!!
כמו כן עוד מישהי שאני מכירה שהיה לה אלופציה ארטה ( הגוף תוקף את עצמו וכתוצאה מכך יש נשירת שערות עד התקרחות מלאה או התקרחות בנקודות) וציסטה גדולה שרצו לנתח – שניהם עברו לה לגמרי לאחר שימוש במכשיר !!
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:53]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
יום טוב. אנו משתמשים במאזן חיים למשך חודש. תוכניות: לימפה וגמילה, טפיל סוכרת, סוכרת. הבן בן 15. על אינסולין במשך 4 שנים. הסוכרים ירדו מ -15 ל -9, בעוד מינון האינסולין לא הוגדל. בעבר, זה היה לעתים קרובות "אצטון". מיד עם קבלת המכשיר הוסר אצטון (רצועת הבדיקה הייתה אדומה) תוכנית "לימפה וגמילה", ניקוי רעלים מגוף לאחר 6 שעות, ללא אצטון. בעבר היינו צריכים לטפטף מספר ימים.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
לפני חודש המטופלים שלי רכשו את מכשיר Life balans. הזוג הנשוי הזה נמצא בפיקוחי כבר יותר משנה. יש מספיק בעיות כרוניות והפתרון שלהם הוא הדרגתי. במהלך השנה חלה עלייה ברמות הסוכר ל -8.5. הם מנעו בצמחי מרפא ולא רצו להשתמש בכדורים לסוכרת מסוג 2. מתחמים ותפריט אישי הוקצו במהלך היום, תוכניות בסיס שונות. מצב הבריאות טוב, יש הרבה פחות תלונות, אבל החלטנו לבדוק את רמת הסוכר בדם ולהפתיע: לבעל יש 4.5, ולאישה יש 4.7. שמחה מלאה ושמחה שמחלה קשה נסוגה !!! תהליך ההתאוששות נמשך.