: אישה בגיל 59 סובלת משחיקת סכוש עם  הליכה לא יציבה כתוצאה מכך סובלת מכאבים בכך אזורי הגוף ,אם  חוסר יכולת לנשום  בקצב אחיד .
לאחר טיפול של חודש בלייף בלאנס הנשימה הוסדרה הכאבים בשאר אזורי הגוף חלפו .
Yosef Leshem PhD, [21/07/2021 15:00]
[Forwarded from Yosef Leshem PhD]
בוקר טוב לכולם ,רוצה לשתף שאתמול עשיתי טיפולים אחד אחרי השני, על הראות והאף והלילה כבר לא היה לי קוצר נשימה והאף לא ניסתם והייתי רגוע בשיינה , זה שיפור גדול כי בימים האחרונים סבלתי מקוצר נשימה כמה וכמה פעמים בלילה ,פשוט המכשיר עושה את העבודה ,תודה לאל 🙏
מכיוון שאני בעצמי עוסק בתחום הבריאות הטבעית וראיתי מה היכולות של המכשיר ומה הוא מחולל
*הייתי חייב לנסות את זה בעצמי!*
כולנו כאן בבית משתמשים במכשיר,
יש לו אינסוף תוכניות ריפוי.
*וכולנו מרגישים בשיפור משמעותי ואנרגיה למשך כל היום* אבל העדות הכי חזקה שאני יכולה לשתף מהבית של חברה משותפת
*זה שהילד שלה בן ה8*
*שהיה עם בעיות סינוסים וקוצר נשימה,
*פשוט חזר לנשום בלי ליחות ונזלות קשות!*😱 היא שמה לו תוכנית מיוחדת על עניין הסינוסים,
ואחרי פחות מחודש תודה לה׳
*הוא כבר נושם וישן הרבה יותר טוב*😱 הבנתי שהמכשיר הזה הוא גאוני וחובה לכל אדם לשיפור בריאותו  הנפשית והגופנית גם יחד.
וכמובן גם בקליניקה עם מטופליי השיפור ניכר ורואים תוצאות בזמן ממש קצר. בזכות האיבחון שמאפשר המכשיר הוא מדייק אותי להכוונה וטיפול נכון יותר עבור המטופל.
Бангиев Мишаэль, [06/12/2021 06:22]
ערב טוב)
אני באמת רוצה לחלוק חוויה נפלאה🙌
אני משתמש ב-House Clinic כבר חודש. הילדים חלו, שמו תוכניות שונות על מאזן התאומים. פתאום בערב לאחד הילדים מתחילה לכאוב אוזן, הילד היסטרי אני מבינה שחוץ מ-BRT ושיווי משקל, אין לי שום דבר אחר. פניתי לטטיאנה קלצ'ניקובה לאמבולנס, היא יעצה ל-BRT שעה למשך 2 דקות באוזן שלי. היא רשמה במהירות את הילד, בדקה אותו בפעם הראשונה ושמה את ה-BRT על אוזניה. לאחר 5 דקות, התינוק כבר ישן עמוק, מתחת לכרית במשך 3 שמתי את הקומפלקס על איברי השמיעה ודרכי הנשימה! ישנו בשלווה בלילה, ובמהלך היום טומי ביקש טיפול אוזניים נוסף, אבל זה כבר היה רצון לחזור על חווית הלילה. אני מודה לטטיאנה ויאנוצ'קה פלוגארי שלי על החמלה והעזרה ללא Webwellness, באותו רגע מיהר במונית לבית מרקחת 24 שעות ביממה כדי לקבל טיפות אוזניים…
Бангиев Мишаэль, [01/11/2021 15:20]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
התחלתי להשתמש במאזן חיים ב -12 בפברואר. באותה תקופה הייתה לי החמרה בסינוסיטיס כרונית. על פי ניסיוני רב השנים, הפרשות מוגלתיות לא היו מפסיקות ללא אנטיביוטיקה. ביום השני של השימוש במכשיר האף שלי התחיל לנשום ולא הייתה פריקה עד היום. כל הזמן הזה לא השתמשתי בשום טיפות באף ולא השתמשתי באנטיביוטיקה. ובמקרה של התקף אסתמה, תוכנית BRONHOSPASM מקלה באופן מושלם על ההתקף. קשת נמוכה לאנשים שיצרו מכשיר זה ומפתחים עוד יותר טיפול בביורונאנס!
Бангиев Мишаэль, [01/11/2021 15:20]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
נוביקובה נטליה:
לבני יש נזלת מתמשכת מגיל 10. עכשיו הוא בן 22.
הכל תוקן על ידי LB.
שמנו תוכניות
סטפילוקוקוס אאורוס וחסימת כל התדרים ללא חזרה על סטרפטוקוקים.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
ערב טוב לכל משתתפי הצ'אט. אנו משתמשים במכשיר ובאבחון עם בן / בת הזוג שלנו מאז דצמבר אשתקד. יש הרבה תוצאות, אבל רק עכשיו היה זמן לכתוב על חלקן. אתחיל בזה הראשון, שלאחריו בעלי הפסיק לגעור בי על הרכישה. לאחר שעברנו לדירה חדשה, הרגליים והגב התחתון היו מאוד כואבות. הגדרנו את המצב "עייפות גב", העוצמה היא בחמש. ממש עשר דקות אחר כך הרגשנו הקלה. הופתענו מאוד. 2. איכשהו המשקל שלי נעלם באופן בלתי מורגש. בסך הכל ירדתי 7 ק"ג. תמיד שקלתי 74 ק"ג, עכשיו 67. לא קבעתי שום משטר במיוחד, אבל קבעתי באופן קבוע לימפה וניקוי רעלים, ניקוי עמוק. 3. הבעל שם מתחמים אוטומטיים. הרבה עזב את הסמפונות. ככל הנראה, נחירות התרחקו מכך. דחה את האבחנה של ברונכיטיס כרונית. 4. הרפס נעלם בפגישה אחת. 5. הבוקר היו שלפוחיות בצד הימני הפנימי של הפה. אני לא יודע מה זה היה. קבעתי את המשטרים: הרפס וחיטוי כללי. עד הערב הכל נעלם. 6. ההרעלה חלפה בין לילה. קבעתי את המשטרים הבאים: ניקוי עמוק של הגוף, לימפה וגמילה, זיהומים חיידקיים. באופן כללי, אנחנו כבר לא יכולים לדמיין את חיינו ללא המכשירים שלנו. מאז דצמבר אשתקד, מעולם לא היינו בבית המרקחת. אנו שמחים מהיעילות של איזון החיים.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
הילדה שלי בת 6, מתוכן 4 שנים שיש לה אלרגיות עונתיות (ליבנה, לוז, אלמון, דובדבן)
השנה הראשונה שאנחנו עם המכשיר, בלי כדור אחד. התחלנו להשתמש במכשיר מאז דצמבר! לפני כן הילד לקח את Zaditen ו- Singular במשך 3 שנים, היו התקפי היצרות, חנק, הם הלכו לכל מקום עם משאף! Ventolin Balonchik ו- Flexotide כבר נקבעו. אחרי שהתחלנו להשתמש בו, שכחנו איפה הכל טמון.
21 יום מתחם אוטומטי
תוכנית בתשלום עבור אדנואידים
איברים ונשימה באף הנשימה (אנטי פרזיטיים)
נורמליזציה של הלימפה
תוכנית התאוששות עיכול בתשלום 10 ימים
כל ערב בשעה 19.00 דיכאון ואנטיסטרס
מצב ל -2
בהצלחה לכולם☺️