Бангиев Мишаэль, [06/12/2021 06:33]
ערב טוב לכל המשתמשים במכשירי איזון חיים. אני בן 55 ומשתמש במכשיר כבר 10 חודשים. אני לא יכול לומר בוודאות אם אני עושה הכל נכון, ככל הנראה אינטואיטיבי. 9 .09. בעלי התחיל להצטנן (כך חשבנו). הטמפרטורה לא עלתה גבוה ל-37.8, הוא שתה פרמציטרון והוא נפל, אבל בלילה הייתה הזעה חזקה מאוד (הוא לא האמין במיוחד במכשיר) וסובב את מפרקי הירך והרגליים. ברגע שהוא התחיל את זה, העליתי את תוכניות קוביד, חיטוי, סימפונות ו-TD. לאחר 5 ימים, גם החום שלי עלה. כמעט הכל התנהל באותה דרך. ואז שנינו איבדנו את הריח והלכנו לבית החולים. 23.09. לבעלי יש כתר ודלקת ריאות דו-צדדית, ויש לי ברונכיטיס בלי כתר, בלי שיעול, בלי נזלת ובלי כדור אחד. באופן כללי —- בריא. והריח כבר התאושש. והכל מבוסס על אינטואיציה ובאמונה גדולה.
אבל זה לא הכל. אני עובדת עונתית בכביסה וכשהעבודה מתחילה אני מתחילה להרגיש את כל המפרקים שלי, במיוחד את האצבעות, לא הצלחתי לישון, הם החזיקו מעמד. העונה עבדתי הרבה יותר קל, ישנתי והידיים שלי לא עמדו בזה כמו קודם. ועכשיו הפסקתי לסובב את מפרקי הירך והברך. אני לא עושה קמפיין למען אף אחד, אני רק מאחל לכולם שירצו להיות בריאים. ומצא את הדרך שלך להחלמה.
 
Бангиев Мишаэль, [23/06/2021 06:36]
משוב מחברתי ובן זוגי:
אז עבר חודש מאז שקיבלתי את הציוד Life Life Profi ו- Life Balance. אני מדווח על תוצאות השימוש בו. עד כה השתמשתי רק בבחירה אוטומטית של תוכניות כדי להסדיר את מצבי ואת מצבי של בני. ובכן, לא סופרים את ההקלה בכאב הראש.
התברר, על פי תוצאות האבחון, שגם לבני וגם לי היו המפרקים כנקודה החלשה ביותר בגוף. ככל הנראה, חילוף החומרים שלנו במלח מים אינו אידיאלי, וזה תורשתי. לאחר גיל 60, אמי החלה לסבול מ דלקת מפרקים גאוטית בזרועותיה, מגיל 30 אני לא יכולה לכופף את מרפקי באופן מלא ולהרים את זרועותיי, אין כאב, רק טווח התנועה מוגבל.
לילד בן 10 יש נוקשות במפרקי הרגליים בבוקר.
לאחר חודש של שימוש במכשיר Life Balance הצלחתי להרים את הידיים באופן מלא, לכופף אותן במרפקים, הבן שלי נעלם מאי נוחות ברגליים בבוקר.
שנינו התחלנו לנשום טוב יותר, הנפיחות ברירית האף הופחתה משמעותית. למרבה הצער, זה גם נושא משפחתי.
הבן אמר בדרך כלל שכעת האוויר עובר על כל הפנים, אפילו מתחת לעיניים, והוא התחיל להריח טוב יותר. ככל הנראה לפני כן הסינוסים אווררו בצורה גרועה בגלל בצקת.
המכשיר עזר להקל על כאבי ראש יותר מפעם אחת. זה מספיק להפעיל לסירוגין את התוכניות ויסות מחזור הדם ויסות המערכת האנדוקרינית מספר פעמים. יחד הם עוזרים לשפר את זרימת הדם בכלי הדם, להקל על כלי הדם ולנרמל את מערכת ההיפותלמוס-יותרת המוח-יותרת הכליה. ככלל, הפרת הרגולציה הנוירו-מוראלית היא זו שגורמת לי לכאבי בראש.
כעת בעתיד מתכננים להתחיל להשתמש בתוכניות בודדות כבר לעצמי ולילד לשם כך. להתמודד עם מערכת העיכול. אני גם מתכנן להתחיל להשפיע על מרידיאנים של הגוף, זו פונקציה מאוד מיוחדת של ציוד זה.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:53]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
אני מרגישה כל מיני שינויים קלים שגדלים קצת כל פעם,שמתי לב שכף הרגש שלי כבר לא כואבת יותר והתנועה ברגל יותר טובה ,ושכימעט ואין לי כאבי פרקים,ושאני כבר לא צמאה אחרי אכילת מתוק ,פחות עצובה ומדוכאת , פחות עצבנית , השרירים שלי כבר לא תפוסים כמו קודם דרך קבע , הכל מישתפר ויותר נעים לי עם הגוף ,גם העיכול היתחיל להישתפר , מדהים
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
יום טוב
תוצאה אישית
אני עוסק בספורט כבר למעלה מעשר שנים חדר כושר, כדורעף וריצה למרחקים ארוכים
עם תחילת השימוש במתחם הגוף המהולל:
Indicators מדדי חוזק משופרים
השחזור מהיר יותר
🔥 כאב במרפק נעלם פרקים ורצועות חזקות יותר
תוכניות מורכבות
גוּף:
+ כל תוכניות הגוף
+ צריכת חמצן
+ לימפה וגמילה
+ לימפה עומדת
+ מצב כליה
+ עייפות פיזית
+ עייפות שרירים
+ ריפוי רצועות
עווית שרירים
+ מבנה שרירים
+ מבנה שרירים
💧💧💧 אל תשכחו לשתות מספיק מים !!!
מתאים לאנשים העוסקים בכל סוג של ספורט ולשיפור מצבם הכללי של השרירים!
תודה שוב על הטכנולוגיה!