מכשיר חדש במשפחת Webwellness הוא מטהר אוויר אניוני של Life Air.

המכשיר הקומפקטי הזה ממש יצור הגנה אמינה סביבך תוך דקות ספורות, ישפר את איכות האוויר, ינקה אותו מוירוסים, חיידקים מזיקים וזיהומים ב-99.9% ⠀

בשל יכולותיו, מטהר האוויר  Life Air מסוגל לפעול על חיידקים, וירוסים ואלרגנים מזיקים, להרוס את המבנה שלהם ולהפוך אותם לבטוחים לחלוטין לבני אדם. ⠀

על ידי הרוויה של גופך באניוני חמצן, תתרום לשינויים חיוביים רבים בגופך.

לעקר אוויר אניוני של Life Air יש מגוון רחב של פעולות: ⠀

משפר את איכות השינה. השינה הופכת עמוקה יותר, בריאה יותר, והגוף משחזר את כוחו במלואו.

תפקוד ההגנה של הגוף מפני חיידקים מזיקים, וירוסים, אלרגנים משופר.

היעילות והריכוז עולים.

החסינות מתחזקת.

משפר את חילוף החומרים, אשר משפיע לטובה על ריפוי פצעים, כוויות ושפשופים;

הרוויה של הגוף באוויר מיונן עוזרת לשמור על היופי והצעירות של העור לאורך זמן. ⠀

וגם: ⠀

העיצוב המסוגנן של המכשיר יתאים בצורה מושלמת לכל פנים של החדר, וגם יהפוך לבן לוויה אינטגרלי שלך במכונית.

נייד וקומפקטי, אידיאלי גם לרכב וגם לשולחן העבודה, למטבח, לחדר השינה ולמקומות אחרים שבהם יש צורך באוויר נקי לחלוטין. ⠀

השתמש ב-Life Air כדי ליצור מחסום הגנה עבור עצמך ועבור יקיריכם. היום הבריאות שלך בידיים שלך!

Life Beauty

קישור לצפיה

 ההשפעות המזיקות היומיומיות על הסביבה, מתח ורדיקלים חופשיים על העור הם סימני יובש ועייפות, גורמים לאובדן גמישות, מאיצים הזדקנות וגורמים להופעת קמטי הבעה.
נוסחת סרום ייחודית המבוססת         
על חומצה היאלורונית בעלת תכונות לחות יוצאות דופן, פפטידים איכותיים ורב-תכליתי ממקור צמחי, הגנה, הפחתת עייפות, שיפור מראה העור, תורמת לו קטיפתי, חלק, זוהר, רענן וצעיר.
ההרכב העשיר של הסרום מנרמל את תהליכי ההחלמה באיברים וברקמות, ממריץ את ייצור הקולגן שלו, מנרמל את מאזן המים של העור, ממלא את העור ברק, מעניק גמישות ומשיי.
נוסחה בלעדית, ספיגה מהירה זו עם ארגילין, תמצית זרעי תמרהינדי, פפטיד נחושת וחומצה היאלורונית תשאיר את העור שלך בריא ומטופח.
הסרום מכיל רכיב מהפכני Argireline – פפטיד המסייע בהפחתת גיל וקמטי הבעה.
מחליק קמטי הבעה;
מונע הופעת קמטים חדשים;
מרגיע את שרירי הפנים;
מזין ומעניק לחות לשכבות העמוקות של הסכינים;
מחזק את פעולתם של מרכיבים פעילים אחרים בסרום;
Argireline הוא פפטיד ייחודי שלא רק מונע את הופעתו של
קמטים חדשים, אבל גם נלחם עם הקמטים שכבר נוצרו.
תמצית זרעי תמרהינדי – עשירה בפוליסכרידים, מאפשרת להיפטר מקמטים ובעלת ערך רב לעור. הוא מעניק לחות, משפר ומשפר את גמישות העור. בנוסף, נמצא הפוליסוכר קסילוגלוקן בזרעיו של צמח הנס. זהו חומר שלפי תכונותיו הוא המקבילה הצמחית של חומצה היאלורונית. בשל הרמה הגבוהה של נוגדי החמצון והשפעת האנטי-hyaluronidase, התמצית מגבירה את גמישות העור, מקדמת סינתזת קולגן, הופכת אותו לחלק ואחיד. תמצית זרעי תמרינדי מגמישה עור רפוי, מחזירה את איזון הלחות ומחזירה את הרעננות לעור.
פפטיד נחושת – הוא חלק מהביו-אנרגיה לתאי עור מזדקנים. פפטידי נחושת תורמים לסינתזה של קולגן ואלסטין, שהם חלק מהקליפה ומגבירים את ייצור החומצה ההיאלורונית האחראית למיצוק והחלקה של העור. כתוצאה מכך, העור נראה רענן, רוכש גמישות, מוצקות ומשפר את המבנה שלו.
חומצה היאלורונית מוצגת בשתי צורות: נתרן היאלורונט ונתרן היאלורונט אצטילציה. נוסחה זו מרווה את העור בלחות, שומרת עליו ברמה אחרת, משפרת את תפקוד ההגנה של השכבה הקרנית, מפחיתה יובש ומעניקה לעור זוהר בריא.
הודות למאפיינים אלו מצטמצם עומק הקמטים, גוון העור מתאזן, תהליך חידוש התאים משוחזר ושיפור גמישות העור.
סרום LIFE BEAUTY משקם ביעילות את גוון העור וגמישותו, מעניק לו מראה צעיר ורענן, מעניק אפקט הרמה מצוין, מונע הזדקנות מוקדמת, ממריץ סינתזת קולגן ומעניק מראה רענן ונינוח.
לאחר המריחה אינו משאיר דביקות ושומן, אינו שוקל את העור, אינו מכיל סיליקונים, ניחוחות ואלכוהול
מכשיר Life Beauty הוא דרך פשוטה לרפא את הפנים והגוף בבית, וגם מתנה אידיאלית לחגים!

Life Animales לבעלי חיים

איזו הרגשה נפלאה כשאתה חוזר הביתה, שם אתה תמיד מקבל בברכה את חיות המחמד האהובות עליך. הם מחכים לך לא משנה במצב רוח טוב או רע. הם לא רק מרווים את הבית ברישול האנרגיה שלהם ובהרבה רגשות חיוביים, אלא גם מספקים לנו אנרגיה בריאה. במקביל, אנו מפנקים את חיות המחמד שלנו בטיפול, אהבה ותשומת לב ללא תנאים.

כשהם חולים, אנחנו מוכנים לעשות הכל כדי לעזור להם. מסיבה זו, אנו רוצים להשתמש בדרך היעילה, הבטוחה והטבעית ביותר לטיפול בחיות המחמד שלנו ולמנוע מחלות. אנו רוצים להכיר לכם את הבריאות – היחידה Life Animal, אשר תואמת לחלוטין את התיאור הזה.

תוצאה של שנים של מחקר ופיתוח מדענים החלו ביחידה זו שנוצרה להשמדת טפילים, לניקוי הגוף מרעלים ולמניעת מחלות רבות בבעלי חיים באמצעות טיפול ביו-תהודה.

 

באמצעות גלים אלקטרומגנטיים, החופפים בתדירותם לתנודות של מיקרואורגניזמים, Life Animal משפיע על הפתוגנים בגוף החי והורס אותם, ומגביר את התנודות.

למכשיר יש תחילה תוכניות מיצוק ואנטי-טפיליות, וניתן לתכנת אותו גם עם תוכניות וטרינריות אחרות באמצעות מודול מחשב Life PRO. ל-Life Animal 4 מצבי כוח בהתאם לגודל החיה האהובה

 עליך. לכן הוא יכול לשמש גם חיות גדולות יותר כמו סוסים, פרות וחיות משק אחרות.

​​​​​​​