[3.10, 10:05] כפיר בן טובים: לריסה פבליצ'נקו:
 תוצאה מהצ'ט של טטיאניה.  חברים, אני רוצה לחלוק את התוצאות שלי, את האושר שלי!  אני משתמש ביתרה מאז יולי, התוצאות היו שם הרבה זמן, אבל איכשהו הידיים שלי לא הגיעו לכתוב ביקורת.
 אולי התוצאה החשובה ביותר עבור ME היא שגבי הפסיק לכאוב.  היו לי בעיות בעמוד השדרה במשך תקופה ארוכה (בקע, בליטה, כונדרוזיס), ובשנה האחרונה המצב החמיר עד כדי כך שלא יכולתי אפילו להתכופף ובאופן כללי כל תנועה הועברה מכאב בכאב. גב, במיוחד בגב התחתון.  לבושתי, אפילו לא יכולתי לנקות את הרצפה בלי סמרטוט.  וכך, אחרי שהתחלתי להשתמש במכשיר, תפסתי את עצמי חושב, "אבל הגב שלי לא כואב."  אפילו לא שם לב מתי זה קרה!  בשבילי זה כזה אושר !!!  אפילו רק לצורך העניין, היה שווה לקנות איזון.  אני חושב שאנשים עם בעיות דומות יבינו אותי מה זה אומר לחיות ולעבור בלי כאב!  ובכלל, איזשהו קלילות הופיעה בגוף.  זה כה מגניב!
 אבל יש גם ניצחונות רבים אחרים.  לדוגמא, הבעיות הקשורות לאף הלוע אינן.  בנותיי סובלות מדלקת שקדים כרונית ובקרירות קלה ביותר, נזלת, כאב גרון, גם בחורף וגם בקיץ.  ומאז יולי, מלבד החמרה קלה בתחילת השימוש (אך זו הנורמה), שכחנו מה זה נזלת וכאב גרון.
 הבת הצעירה ירדה במשקל, וגם איכשהו באופן לא מורגש.  נפטר גם מיבלות פלנטריות.  הופיע בקיץ שאחרי המחנה וגדל במהירות רבה.  וממש כמה ימים הם שמו את התוכנית (ב- Pro שהורדו) ואין זכר מהם.  טופלו גם בבלב.  עובר לאחד או שניים (הורד גם ב- Pro).  זה פשוט פנטסטי !!!
 גם לאמא יש תוצאה חיובית.  לפעמים אני גם נותן לה להשתמש במאזן, לא בתדירות שהיינו רוצים (אנחנו לא גרים ביחד), אבל בכל זאת.  רגליה הפסיקו להתנפח.  על רקע השימוש בהורמונים, היא סבלה משבר ספונטני בעמוד השדרה ובשנתיים האחרונות היא בקושי הצליחה לזוז, היא אפילו לא יכלה לעמוד הרבה זמן, היא ניסתה חבורה של תרופות.  ורק לאחר השימוש במכשיר הרגשתי הקלה, כאילו נראה כוח מאחור, הגב התחזק.
 אגב, שמתי לב שאחרי שהתחלתי להשתמש באיזון, כמעט ואין לי כאב ראש, אם כי קודם לכן סבלתי לעתים קרובות ממזג האוויר והייתי קצת עצבני.
[17.6, 7:55] לוי טליה: בוקר טוב חברים. רציתי רק לשתף אתכם באנקדוטה לגבי מכשיר הלייף בלאנס. יש לי בינתיים מכשיר אחד . ואני משתמש בו בשותפות עם אשתי (דהיינו, אני מוריד סט בכל פעם שאני מעביר אותו אליה, או הפוך). בתחילה, אשתי היתה ספקנית לגבי יעילותה של הטכנולוגיה. אולם הואילה להתנסות בה, לאחר שנוכחה בהשפעה המיידית על תסמונות מסויימים אצלי. מהשוואה בין תוצאות סריקות שאני עורך לה מדי יום, ניכר שיפור בפרמטרים מסויימים אצלה, יחד עם הרגשה כללית משופרת אצלה, רוגע, ושינה טובה יותר.
אמש היא שואלת אותי, האם תחושת הרעב אצלי, וחיפוש פורקן במזון, עדיין קיים אצלי?. מכיוון שאצלה זה פשוט התאזן. (וכמובן שגם אצלי זה קרה).
שורה תחתונה. איננו עולים במשקל, (אפילו יורדים🤣). אוכלים רק כשצריך, ולא בגלל שרוצים.
Бангиев Мишаэль, [01/06/2021 10:46]
[Forwarded from Бангиев Мишаэль]
ערב טוב לכל משתתפי הצ'אט. אנו משתמשים במכשיר ובאבחון עם בן / בת הזוג שלנו מאז דצמבר אשתקד. יש הרבה תוצאות, אבל רק עכשיו היה זמן לכתוב על חלקן. אתחיל בזה הראשון, שלאחריו בעלי הפסיק לגעור בי על הרכישה. לאחר שעברנו לדירה חדשה, הרגליים והגב התחתון היו מאוד כואבות. הגדרנו את המצב "עייפות גב", העוצמה היא בחמש. ממש עשר דקות אחר כך הרגשנו הקלה. הופתענו מאוד. 2. איכשהו המשקל שלי נעלם באופן בלתי מורגש. בסך הכל ירדתי 7 ק"ג. תמיד שקלתי 74 ק"ג, עכשיו 67. לא קבעתי שום משטר במיוחד, אבל קבעתי באופן קבוע לימפה וניקוי רעלים, ניקוי עמוק. 3. הבעל שם מתחמים אוטומטיים. הרבה עזב את הסמפונות. ככל הנראה, נחירות התרחקו מכך. דחה את האבחנה של ברונכיטיס כרונית. 4. הרפס נעלם בפגישה אחת. 5. הבוקר היו שלפוחיות בצד הימני הפנימי של הפה. אני לא יודע מה זה היה. קבעתי את המשטרים: הרפס וחיטוי כללי. עד הערב הכל נעלם. 6. ההרעלה חלפה בין לילה. קבעתי את המשטרים הבאים: ניקוי עמוק של הגוף, לימפה וגמילה, זיהומים חיידקיים. באופן כללי, אנחנו כבר לא יכולים לדמיין את חיינו ללא המכשירים שלנו. מאז דצמבר אשתקד, מעולם לא היינו בבית המרקחת. אנו שמחים מהיעילות של איזון החיים.