לייעוץ מהיר:

היסטוריית רפואת התדרים

דר רויאל ריימונד רייף היה מדען מבריק ומודל לחיקוי לתקופתנו. הוא פיתח פריצות דרך מדעיות רבות הן בתחום המיקרוסקופיה והן בתחום הרפואה. אלה תועדו היטב בתקופתו על ידי עיתונים שונים, כולל ה-LA Times ו-San Diego Tribune.

מיגרנה

michael nlp, [03/05/2022 19:47]סיברית:בא אלי מטופל שעבר תאונת דרכים וקבל מכה חזקה בגב שגרמה לכאבי

שרירים

מירב זר, [06/03/2022 11:34]לפני יומיים נתפס לאמי שריר ברגל והגיעה למצב שלא הייתה יכולה לדרוך

הסוף לכל המחלות

הצלחות פורצות כל גבול ב43 מדינות עם מאות אלפים שכבר קיבלו חיים חדשים

שדרג את הקליניקה

שדרג את הקליניקה עם אבחון מערכות מקיף ביותר, ועם מגוון אפשרויות טיפול ברמה הגבוהה ביותר

הרופא התפטר והרוקח יצא לחל"ת?

עם  WebWllness לא צריך לצאת מהבית. מכשיר הLife Expert המבצע סריקה לכל מערכות הגוף ונותן מידע מקיף על הכל:
מטפל בכל חולי קטן או גדול ללא תרופות וללא תוספים

בתימצות על תדרים

אלברט איינשטיין ומקס פלאנק קבעו שאנרגיית הרטט של אטומים נקבעת לפי תדירות הרטט והתדר שלה.

היסטוריית רפואת התדרים

דר רויאל ריימונד רייף היה מדען מבריק ומודל לחיקוי לתקופתנו. הוא פיתח פריצות דרך מדעיות רבות הן בתחום המיקרוסקופיה והן בתחום הרפואה. אלה תועדו היטב בתקופתו על ידי עיתונים שונים, כולל ה-LA Times ו-San Diego Tribune.

בתחילת שנות ה-30, רויאל ריימונד רייף המציא את המיקרוסקופ האוניברסלי הראשון וכיום עדיין החזק ביותר עם הגדלה של 60,000 קוטרים ורזולוציה של 31,000 קטרים. ד"ר רייף היה האדם הראשון שראה וירוסים חיים, שכן אפילו מיקרוסקופי האלקטרונים החזקים ביותר כיום הורגים את האורגניזם הנצפה.

זה היה 1931 ואמריקה נאבקה להתאושש ממשפל כלכלי חמור

מיליוני מובטלים יצאו לרחובות וארגוני צדקה ומערכות רווחה אחרות הוצפו. בהחלט לא הזמן הטוב ביותר למצוא תמיכה להמצאות חדשות ויוצאות דופן, במיוחד בתחומים הרפואיים והמדעיים שבהם גברים שאפתניים תמרנו כדי להגביר את כוחם והשפעתם. תעשיית התרופות הצעירה התרחבה ואנשים חיפשו דרך להרוויח כסף. לאמריקאים נמאס מהעוני וכולם ציפו לעתיד טוב יותר.

רייף החל את דרכו כפתולוג מחקר. הוא היה חוקר רפואי בעל הכישורים הגבוהים ביותר. ד"ר רייף זיהה שפתולוגיה מוצלחת מסתמכת על ראייה. מה שאיננו יכולים לראות, איננו יכולים לזהות על מנת לרפא. הוא בנה את המיקרוסקופ הראשון שלו בשנת 1920 שהיה חזק מספיק כדי לראות וירוס.

ד"ר רויאל רייף ערך למעלה מ-400 ניסויים בהם השתיל נגיף סרטן בעכבר וכאשר גדל גידול בעכבר, הוא הסיר בזהירות את הגידול ומצא את אותו נגיף סרטן בגידול. הוא מעולם לא ערך ניסויים בבני אדם. ברגע שד"ר רייף למד לראות וירוס, המטרה הברורה הבאה הייתה לפתח שיטה להשמיד את הנגיף או החיידק מבלי לפגוע במארח.

מאז ימיו של ד"ר ניקולה טסלה, מדענים יודעים על הקשר של תדרים חשמליים, מגנטיים ותדרי רדיו לפעולת גוף האדם, אז רייף פנה לתדרים אלקטרומגנטיים מכיוון שהוא יכול לחשוף את החיידקים והנגיפים לתדרים כאלה ולצפות האפקטים. הוא גילה שלכל חיידק ווירוס יש תדר מסוים שהוא רגיש אליו. רייף כינה זאת "קצב הרטט הקטלני", מונח שעדיין משתמשים בו היום. שוב ושוב הוא התבונן וראה כיצד הנגיף נהרס כאשר הופעל תדירות מסוימת. הוא הקים טבלאות המראות אילו הגדרות תדר ישמידו אילו חיידקים או וירוסים. נסיינים עדיין משתמשים בתדרים הללו כיום, אך למעטים כיום יש את האמצעים לראות אילו השפעות יש לתדרים על הנגיף או החיידק שהם מנסים להרוס.


במהלך הניסויים שלו גילה ד"ר רייף שהשימוש המוצלח באולטרספקטרוסקופים תלוי בשימוש באור אולטרה סגול. הוא גם גילה שהאולטרה-מיקרוסקופ לא מצריך קיבוע (צביעה או הכנה מיוחדת) של הדגימה לפני הצפייה. ד"ר אל קנדל, פתולוג בעל שם בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת נורת'ווסטרן, תרם חומר שפיתח שאפשר לשני המדענים לצפות, להדגים ולצלם וירוסים הניתנים לסינון בשנת 1931. זה היה גם באמצעות השימוש בחומר זה ששני המדענים הצליחו להתבונן ולהוכיח את המאפיין של פליאומורפיזם של וירוסים המשתנים מצורה אחת לאחרת על ידי שינוי המדיום שהם תופסים. לולא האולטרה מיקרוסקופ לא היה ניתן להוכיח ששינוי כזה אפשרי ושפעולה כזו התרחשה והתרחשה לאורך מאות שנים. תופעה זו העניקה למקצוע הרפואה תעלומה שטרם הובנה ברפואה או בבריאות הציבור, ואשר עדיין אינה מקובלת או אפילו נחשבת ברפואה האמריקאית.

לבסוף, בשנת 1934, בניסוי בחסות אוניברסיטת קליפורניה

הביאה קבוצת רופאים בראשות ד"ר מילבנק ג'ונסון מפסדינה, קליפורניה, שישה עשר חולים סופניים מבית חולים בסן דייגו ולאחר מכן הניחו אותם בדירות באחוזת סקריפס. בלה ג'ולה, קליפורניה, שם הם טופלו על ידי חשיפתם לתדרים שהומלצו על ידי ד"ר רויאל רייף לתקופה של תשעים יום. 14 מהחולים הוכרזו נטולי סרטן בשלב זה. השניים האחרים נזקקו לחודש נוסף של טיפול כדי להירפא לחלוטין.

במהלך 1939, ד"ר רייף הוזמן רשמית לנאום בפני החברה המלכותית לרפואה בלונדון, אנגליה, שבדקה לאחרונה את ממצאיו. הוא גם קיבל הזמנות להרצות בצרפת ובגרמניה. ד"ר R. Seidel דיווח והכריז על Rife Ray Tube System Therapy לטיפול בסרטן בכתב העת של מכון פרנקלין בפברואר 1944. הטיפולים של ד"ר רייף בזיהומים ויראליים וחיידקיים והמיקרוסקופים שלו תוארו וזכו לשבחים על ידי מכון סמיתסוניאן במאמר שפורסם בפרסום המכון ב-1944.

מעבדה בניו ג'רזי ששחזרה את עבודתו של רייף בניו ג'רזי בערה במרץ 1939 בזמן שהמדען שניהל את התוכנית ביקר ברייף בסן דייגו. ניירות רבים במעבדה של רייף בסן דייגו נעלמו, וכך גם חלקים מהמיקרוסקופים שלו. רייף היה הרוס רגשית מהופעתו בבית המשפט וכל תוכנית חייו פורקה. רופאים שהשתמשו בתוכנית הטיפול שלו אוימו באובדן רישיונותיהם על ידי האיגוד הרפואי האמריקאי ומדינת קליפורניה אם ימשיכו בתוכנית. רופא אחד לקח את הציוד למקסיקו והמשיך בטיפולי רייף במשך שנים רבות ורופא אחר המשיך לטפל בשקט ביותר מ-2000 חולים בדרום קליפורניה, אך רובם ויתרו על הציוד שלהם במקום להילחם ברשויות הממשלתיות.

נכתב כי לאחר אובדן המעבדה שלו ובשל ההשפעות הנפשיות והרגשיות של התביעה, רייף הפך לאלכוהוליסט ולא עשה שום דבר חשוב באמת עם שארית חייו. במהלך 1950, רייף ניסה לפתח מכשירי אנרגיה עם ג'ון קריין. ככל הנראה לג'ון קריין הייתה הכותרת למיקרוסקופים שעדיין היו קיימים, אך מבלי שידע שהם פועלים. במהלך 1960, על פי הדיווחים, רשויות רפואיות פלשו למעבדתו של קריין והשמידו את המכשירים והרשומות הקיימים שלו. ג'ון קריין הואשם בהונאה על ידי מדינת קליפורניה ונכלא. לפי הדיווחים, רייף עזב למקסיקו בשלב זה. ד"ר רויאל רייף מת מהתקף לב ב-11 באוגוסט 1971, בבית החולים גרוסמן באל קאג'ון, קליפורניה, לאחר שבילה את השנה האחרונה לחייו בבית אבות אל קאג'ון. הוא היה ללא קשרים או כסף.

תארו לעצמכם לרגע שביליתם יותר משני עשורים במחקר קפדני – שגיליתם גישה אלקטרונית פשוטה להפליא לריפוי כל מחלה על פני כדור הארץ הנגרמת על ידי וירוסים וחיידקים. למעשה, מדובר בתגלית שתסיים את הכאב והסבל של אינספור מיליונים ותשנה את החיים על פני כדור הארץ לנצח. אין ספק שעולם הרפואה ימהר לקבל אותך עם כל פרס אפשרי ותגמול כספי. הייתם חושבים כך, נכון? לרוע המזל, ללא ספק הגאון הרפואי הגדול ביותר בכל ההיסטוריה המתועדת סבל מגורל שהיה ממש הפוך מהתרחיש ההגיוני הנ"ל.